Özel Yazılım Çözümleri

Eyapım Dijital olarak, işletmelerinizin online veya offline faaliyetlerini en verimli şekilde takip etmenize olanacak sağlayan ve sizlerin hizmet verdiği iş planına göre en özelleştirilmiş bir şekilde otomasyon halini aldırdığımız özel yazılım çözümlerimiz ile kazançlarınıza kazanç sağlamak, otonom sistem dinamiklerine sahip ve minimum hata payı ile faaliyetlerinize hız kesmeden özel yazılımınız ile müşterilerinize en iyi hizmeti sunabilirsiniz.

Eyapım'da Özel Yazılım Çözümlerinde Neler Mevcut?

"Eyapım Dijital" olarak, özel yazılım çözümleri hizmetimizin içeriği aşağıdaki gibidir:

Email us
Müşteri İhtiyaçlarının Tespiti

Müşterilerimizin faaliyetlerine uygun ihtiyaçların analizi yapılarak sektöre dair otomasyon amaçlı algoritmalar oluşturulur.

Email us
Senaryolar ve Planlama

En verimli sonucu almak adına en geniş kapsamlı planlamalar yapılır ve olası tüm senaryoların analizleri yapılarak süreç belirlenir.

Email us
Programlama Geçiş

Planlamalar doğrultusunda taahüt edilen süre ile birlikte en güncel teknolojiler kullanılarak otomasyon sisteminin dinamikleri oluşturulur.

Email us
7/24 Herheyden Erişim

İstekler dahilinde müşteri ihtiyaçlarının mekandan ve zamandan bağımsız bir şekilde takip edilebilmesi için online altyapı işlemleri tamamlanır.

Email us
Eğitim ve Uyum

Üretilmiş olan otomasyonun müşterilerimizin hizmetine sunmadan önce mevcut ilgili personellerin gerekli eğitimleri tamamlanır.

Email us
Tamamlanma ve Teslimat

Tüm gerekli aşamalar neticesinde sistem düzenli aralıklar ile kontrol edilmek üzere testler tamamlanarak müşterimize teslim edilir.

Özel Yazılım Çözümleri Hizmetimizin Faydaları

"Eyapım Dijital" olarak, özel yazılım çözümleri hizmetimizden yararlanan müşterilerimizin kazançları;

SVG Illustration

Zamandan Tasarruf: Size özel üretilen özel yazılım çözümünüz ile birlikte iş prosesinizde gereksiz zamanınızı alan tüm işlemler en kısa yolu ile dilediğiniz zaman elinizin altında olur.

Minimum Hata Payı: Sistem olarak belirlenen senaryolar ve gerekli planlamalar neticesinde otomasyon dahilinde hesaplama hataları, kullanıcı hataları gibi tüm aykırı senaryolara karşı önleminizi almış ve minimum hata payı ile işleyişinize devam ediyor olursunuz.

Rekabet Üstünlüğü: Modern yazılım trendlerini takip eden ve son teknoloji araçlarını kullanan özel yazılım çözümlerimiz ile müşterilerimizin rakiplerinden ayrılmasını sağlarız.

Konum Bağımsız Erişim: Size özel olarak geliştirilen ticari otomasyon sayesinde dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden 7/24 olarak erişebilme olanağına sahip olursunuz.

Anlık Takip Kolaylığı: İhtiyaçlara yönelik belirlenen iş akışına dair takip edilmesi özel bir yazılıma sahip olmadan önce zor gelen tüm durumlar için anlık izleme ve takip etme olanaklarına sahip olursunuz.

Mobil Uyumlu Tasarım: Mobil cihazlarda da rahatlıkla görüntülenebilen, mobil uyumlu özel yazılıma sahip olarak anlık iş takibini en verimli şekilde sağlayabilirsiniz.

Yüksek Verimlilik ve Kâr: İşlemlerimiz neticesinde sizlere sunduğumuz olanakların bütünü, iş akışınıza kattığı faydalar, müşteri memnuniyetleri, erişim kolaylıkları ile birlikte yüksek verimlilik ve yüksek karlılık ile faaliyetlerinize durmadan devam edersiniz.

SVG Illustration

Kimler Özel Yazılıma İhtiyaç Duyar?

Özel yazılım çözümleri hizmetini, internetin ve gelişen teknolojinin gerekliliklerin farkında olan, teknololojiye önem veren, her ölçekte firma için faaliyet gösterdikleri sektör fark etmeksizin herkese sunuyoruz!

Address

This is where we sit down, grab a cup of coffee and dial in the details. Understanding the task at hand and ironing out the wrinkles is a key point.

Email

Now that we've aligned the details, it's time to get things mapped out and organized. This part is really crucial in keeping the project in line to completion.

Phone Number

The time has come to bring those ideas and plans to life. This is where we really begin to visualize your napkin sketches and make them into beautiful pixels.

Fax

Whether through commerce or just an experience to tell your brand's story, the time has come to start using development languages that fit your projects needs.

Fax

Now that your brand is all dressed up and ready to party, it's time to release it to the world. By the way, let's celebrate already.

Fax

We get it, you're busy and it is important that someone keep up with marketing and driving people to your brand. We've got you covered.

Fax

It's important to stay detail oriented with every project we tackle. Staying focused allows us to turn every project we complete into something we love.

Fax

We strive to embrace and drive change in our industry which allows us to keep our clients relevant and ready to adapt.

Fax

As creatives, it's important that we strive to do work outside of obligation. This lets us stay ahead of the curve for our clients and internal projects.

Karar veremediniz mi?

Bizlerden almak istediğiniz hizmet hakkında karar veremediniz mi? Bizlere daha fazla detay iletmek üzere bizlere ulaşabilir ve sizler için en uygun yazılım çözümüne dair bilgiye sahip olabilirsiniz.